03.10.19. Тренінг для дітей від 5 років «Сам удома». Коворкінг Зеленка.

зеленка сам удома тренінг безпеки

3-го жовтня о 18:30 в «ковркінгу з дітьми ЗЕЛЕНКА» Анна Носач проводитиме тренінг з дитячої безпеки «Сам удома». Запрошуємо батьків та дітей віком від 5-6 років на третє заняття з курсу дитячої безпеки.

Один вдома (03.10 о 18:30)
Чим зайнятись вдома наодинці?
Предмети: корисні і небезпечні предмети
Хтось стукає, дзвонить у двері
Хтось телефонує і питає, чи вдома батьки?

Курс проходить в ігровій, інтерактивній формі, діти відпрацьовують на практиці навички безпечної поведінки і комунікації за допомогою спеціальних вправ і рольових ігор.

Саме головне — діти потренуються на практиці і відрепетирують свої дії на випадок небезпеки, а це означає, що дійсно запам’ятають необхідні слова та алгоритм дій, щоб захистити себе і не потрапити в неприємності. Ви будете спокійними за свою дитину.

Під час заняття ми дивимося і обговорюємо короткі відеоролики, використовуємо картинки, слайди, граємо, малюємо і т.д…
Після заняття ми надсилаємо матеріали для батьків з рекомендаціями щодо подальшого виховання і впровадження у сім’ї культури безпечної поведінки. Це забезпечує ефективне засвоєння матеріалу і перетворення знань в реальні навички, які допоможуть дитині бути впевненою і захистити себе у випадку небезпеки.

Тренінг проводить Anna Nosach – тренер, психолог, керівник школи дитячої безпеки LifeSchool. Школа дитячої безпеки Анни Носач, мама чудової донечки.

☑️ Тривалість заняття: 1 година
☑️ Макс. кількість учасників: 10
☑️ Мова заняття: українська.

☑️ Вартість — 300 грн (дорослий+дитина) по передплаті та 400 грн в день проведення заходу.

☑️ Реєстрація за телефоном: ☎️ (також Вайбер, смс 093-018-78-39 (Оксана) чи за посиланням: http://www.zelenka.kiev.ua/zel_events/odyn-vdoma-trening-dlya-ditej-vid-5-rokiv/1570127400/