8 липня. Лекція по дитячій безпеці на Active Family Fest у Скайпарку. Київ.

фест анна носач

 8 Липня у столичному Sky Family Park буде проходити сімейний фестиваль Active Family Fest. Фестиваль створений з метою об’єднати сім’ї, показати дітям і батькам як можна із задоволенням проводити дозвілля разом. На заході можна ознайомитись з різними видами спорту, які допоможуть задіяти всіх членів сім’ї, прийняти участь у числених майстер-класах, а також прийняти участь у корисних лекціях. Організатори створили інклюзивний, дружний до всіх і зручний для кожного простір. Чекаємо Вас 8 липня 2018 в Sky Family Park.

В рамках фестивалю  Анна Носач проведе лекцію про те, як поєднувати виховання самостійності та безпеки, дізнаємось коли можна залишати дитину саму вдома та про що має знати дитина у своєму віці. Після лекції ви знатимете зони ризику для дитини та як попередити небезпеку. Крім цього у вас буде можливість поспілкуватись з Анною у форматі питання-відповідь. 

Давайте разом забезпечимо малюкам щасливе та безпечне дитинство! Чекаємо на вас у зоні лекторію Active Family Fest, початок о 15:00. Вартість квитків на фестиваль75 грн, вхід дітям до 10 років безкоштовний.