Говоріть з дітьми про безпеку в інтернеті.

дев интернет

Такого не мало статися… говоріть з дітьми!
😔У Сумах 31-річний житель Полтавської області зґвалтував дев’ятирічну дівчинку в орендованій погодинно квартирі. З дитиною ґвалтівник познайомився у соціальній мережі, а потім запропонував особисту зустріч.

Злочинець «вийшов» на свою майбутню жертву через Мережу інтернет. Спочатку зловмисник певний час спілкувався з дев’ятирічною дівчинкою у соцмережі, збираючи інформацію як про неї саму, так і про її оточення, а потім запропонував особисту зустріч».

Прибувши до Сум, чоловік орендував погодинно житло, а потім поїхав за дитиною, що проживає у селі неподалік обласного центру. Забравши дівчинку і зґвалтувавши її на орендованій квартирі, він пригостив її у місцевому кафе смаколиками і відвіз додому.

«Підозрюваний продовжив писати дівчинці, домовляючись про наступну зустріч, на яку він просив привести подружку. Ця переписка вже відбувалась під контролем правоохоронців», — додали у поліції.

2 серпня слідчі затримали чоловіка. За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі.
Джерело:
https://tsn.ua/ukrayina/poznayomivsya-v-merezhi-ta-prosiv-privesti-podrugu-u-sumah-cholovik-zgvaltuvav-dev-yatirichnu-divchinku-1598473.html

✅ Коментар Анни Носач — засновниці школи дитячої безпекиLife School:
Минулої неділі на тренінгу «Безпечна подорож в інтернет» під час перерви до мене підійшла мама однієї з учасниць і запитала, чи не зарано говорити про такі речі, які ми згадували на тренінгу. Ну наприклад, про нових інтернет-знайомих, які можуть у вайбері продемонструвати дитині свої статеві органи замість милої бесіди… Виявилося, що мама ще не розмовляла з 8-річною дівчинкою про інтимні речі. Я надала декілька порад про те чому це варто зробити і яким чином. І прошу вас сьогодні, якщо ви теж ще не розмовляли з дитиною «про це» звернути увагу, що дитина 8 років має знати про існування статевих стосунків, про власні кордони і їх захист, а також про те, що існують люди які можуть їх порушувати. Звичайно, все це має бути донесено у відповідній до віку формі.
Пильнуйте дітей, встановіть батьківський контроль за онлайн-активностями дитини.
Пам’ятайте, що не просто так багато додатків, таких як інстаграм, tік tок, what’s app, viber встановлюють обмеження у віці 13+.
Час ставати батькам медіаграмотними і навчати цьому дітей.