Нова настільна гра по дитячій безпеці «My Way» вже в продажу!

натільна гра my way

Нарешті вийшла настільна гра по дитячій безпеці, яка називається «My Way» (Мій Шлях). Гру розроблено за участі Анни Носач, засновниці школи дитячої безпеки Life School. 

У грі діти зможуть пройти шлях зі школи додому, по дорозі вони потрапляють в непередбачувані небезпечні ситуації та зустрічають незнайомців. Гравці повинні самостійно приймати рішення, який з трьох варіантів дії буде оптимальним. У грі дитина навчиться визначати небезпечні ситуації, навчиться правильно приймати рішення і реагувати. До того ж гра достатньо весела та цікава, діти будуть вчитись безпеки та розважатись одночасно!

Гру можна придбати прямо зараз за посиланням на нашому сайті.

Більшість ситуацій у грі було взято з реального життя, і багато з них обговорюється на тренінгах з дитячої безпеки Life School. Тож це не просто гра, а персональний тренер з дитячої безпеки для Вашої дитини.

Замовляйте гру у подарунок для Ваших малюків просто зараз. Вік гравців 6-11 років. І, звичайно ж, у цю гру можна і треба грати з дорослими, батьками!

Гра  «My Way» — це дійсно корисний та дієвий інструмент, розроблений за участю фахівців, щоб навчити малюків основним правилам безпеки на вулиці по дорозі додому.