fbpx
+380687775713 anna.nosach@gmail.com

Оплата та доставка.

Школа дитячої безпеки Life School приймає оплату за покупку навчальних настільних ігор Life School. Також ми здійснюємо відправку замовлених настільних ігор чрез сервіси: «Укрпошта», «Нова Пошта», «Justin».

Оплата за настільні ігри Life School здійснюється двома шляхами: 

  1. З допомогою електронних засобів оплати, які доступні при замовленні гри на нашому сайті http://lifeschool.com.ua/my-way-ukr/ Отримувач: ФОП Носач С.В. 
  2. Оплатити замовлення при отриманні на відділенні доставки: «Укрпошта», «Нова Пошта», «Justin». При цьому треба враховувати, що сервіси доставки беруть певні відсотки за пересилку грошей післяплатою.

Якщо жоден зі способів оплати Вас не влаштовує, контактуйте з нами по телефону: 067-594-58-41, 063-767-29-08, або мейл: lifeschoolgames@gmail.com , і ми обов’язково запропонуємо Вам інші способи оплати.

Доставка.

Доставка здійснюється тільки з допомогою сервісів поштової доставки: «Укрпошта», «Нова Пошта», «Justin». Також можливо забрати замовлені настільні ігри в місці, де ми в певний час проводимо тренінг з дитячої безпеки. Розклад майбутніх відкритих тренінгів можна дивитись за посиланням. 

Відправлення замовлення здійснюється в день, коли Воно було здійснене, або на наступний день. Висилка замовлення здійснюється з м. Києва. 

Відправник забезпечує пакування і оплату пакування. Отримувач сплачує вартість замовлення та його доставку. Вартість доставки визначає сервіс поштової достаки. Доставка отплачується при отриманні замовлення на відділенні.

позвонить