Пограбування 8-річного хлопчика у Рівному

грабунок хлопчика
 

У Рівному невідома жінка пограбувала восьмирічного хлопчика. Камера спостереження зафіксувала, як вона схопила школяра, коли той ішов до свого під’їзду, – повідомляють у пресслужбі поліції. Інцидент трапився 27-го січня близько 20:40. Невідома жінка підійшла до дитини, коли хлопчик збирався зайти до будинку, в якому він проживає. Грабіжниця закрила школяреві рота рукою та відтягнула його за будівлю, витягши з його кишені 70 грн. Дитина фізично не постраждала.

Поліція відкрила кримінальну справу за фактом грабежу і розшукує зловмисницю.

 
Коментар Life School: ми не рекомендуємо самостійно відпускати на вулицю малолітніх дітей. Якщо ж за якихось обставин доводиться це робити, то потурбуйтесь про безпеку.
 Під’їзд і малолюдні місця чи подвір’я — це ті зони, де найчастіше відбуваються напади. Зустрічайте дітей біля будинку чи зупинки, щоб провести додому або попросіть про це тих, кому довіряєте.
 Давайте дитині простий кнопковий телефон для зв’язку з вами його безпечніше витягати на вулиці і він не розрядиться швидко.
 Якщо дитина бачить, що за нею хтось йде потрібно звернути в людне місце.
 Якщо все ж таки схопили — дуже бажано активно відбиватися і намагатися кричати, не зважаючи на спробу затулити рота. Потренуйтеся вдома і домовтеся про важливі правила безпеки.