Тренерка та експерт з дитячої безпеки Анна Носач в медіапросторі України.

анна носач канал Украина

Дитяча безпека стає все більш затребуваною темою в Україні. І це не дарма, тому що кількість повідомлень про насильство над дітьми в останні роки, нажаль, не знижується.

Тому Анна Носач в якості експерта з дитячої безпеки відвідує телеканали та радіо, щоб донести до широкої аудиторії  прості речі, які повинні засвоїти діти та їх батьки. Речі, правила поведінки, які дозволять правильно повести себе в критичній ситуаціі, або які дозволяють взагалі уникати таких ситуацій.

Як психолог та тренер  з дитячої безпеки Анна розповідає з екранів телевізорів дуже важливу інформацію, яка стосується кожної дитини.

Звичайно, кращий варіант — це не тільки шукати та слухати Анну Носач «в телевізорі», а й приходити на наші тренінги з дитячої безпеки, які проводить Анна. Це як відкриті тренінги, на які може прийти любий охочий, так і окремі тренінги з безпеки для вашого шкільного класу, чи дитсадівської групи.

Тож відвідуйте тренінги та залучайте Анну Носач на ваші відповідні заходи в якості експерта, психолога та тренера з дитячої безпеки. Давайте робити нашу країну безпечнішою разом!