У Києві у вбиральні поліклініки на дівчинку було скоєно напад.

лайфскул безпека туалет

26 серпня у м. Києві було скоєно напад на дівчинку 7,5 років в приміщенні вбиральні дитячої поліклініки по вул. Стражеско.
Мама з дівчинкою очікували на прийом біля кабінету вакцинації і були вже другі в черзі, коли дитині захотілося до туалету.
За розповіддю мами «вбиральня знаходиться на тому ж поверсі, на відстані приблизно 10м, але за рогом коридору. Зважаючи на те, що донька досить самостійна, та треба було бути комусь в черзі, я їй дозволила сходити самій. Її не було 2-3 хвилини, але за цей час дитина пережила жах».


Коли дитина зайшла до вбиральні, звідти вийшла жінка і за дитиною ніхто не заходив (зі слів дівчинки).
Коли вона вже одягалася до її кабінки ввірвався чоловік. Погрожуючи кулаком, наказав мовчати і змусив дитину «зняти білизну, підняти плаття, при чому сам ще й стягнув білизну. Включив відеозапис на телефоні, примусив показати статеві органи. Дитина хотіла кричати, але злякалась, що вдарить. Потім ця тварина зачинила доньку в кабінці вбиральні і тримала, бо дочка не могла якійсь час відкрити двері.
«Підбігши до мене вона була в шоці, ридала і не могла чітко пояснити, що сталося.
Сказала тільки: мама, в таулеті дядя мене….»
Наздогнати зловмисника не вдалося.
Встановлені у поліклініці камери не працювали.
Наразі триває слідство, тому прізвище та ім’я дитини та батьків ми не вказуємо і розшукується чоловік На вигляд більше 40 років, світло-риже волосся, зріст 165-170 см, нормальної статури, трохи шкутильгає на праву ногу.

 Коментар Школи дитячої безпеки Life School:
Співчуваємо дівчинці і бажаємо якомога швидше стабілізуватися і відновитися від травмвтичної події.
Батькам дуже наполегливо рекомендуємо супроводжувати дітей у вбиральні, очікуючи поруч. (особливо якщо вони спільного використання).
Навіть якщо ваша дитина — підліток. Так, і хлопчиків теж потрібно супроводжувати. Вони теж бувають жертвами подібних нападів.

Це ж правило стосується душових, переодягалень у басейнах. За можливості обирайте ті заклади для спортивних занять, де для переодягання надається окрема кімната для батьків з дітьми або індивідуальні кабінки, де ви можете допомогти дитині.

#дитячабезпека #школабезпеки
#тренінгбезпеки
Джерело: фейсбук група «ЯВідрадний».