В Україні запрацював YouTube Kids. Ютюб дітям.

youtube_kids картинка

З 21 лютого додаток YouTube Kids став доступний в Укаїні. Тепер стане простіше знаходити відео, які подобаються саме дітям, вибирати бажані канали, а також батьки зможуть обмежувати час перегляду.

«Ми раді оголосити про запуск YouTube Kids в Україні. Тепер стане простіше знаходити відео, які подобаються дітям, вибирати канали, а також обмежувати час перегляду, щоб діти могли насолоджуватися переглядом відеоконтенту, який підходить для всієї родини, на YouTube Kids.

У додатку YouTube Kids зібрані розважальні та пізнавальні ролики для всієї родини. Тут ви зможете знайти улюблені мультфільми ваших дітей, навчальні відео, дати дітям послухати дитячі віршики та пісеньки, а також знайти зрозумілі малюкам відповіді на питання про науку, мови, математику або природу. Все це дуже просто разом з YouTube Kids.
З моменту свого запуску в США чотири роки тому YouTube Kids став одним з найпопулярніших додатків для дітей, і сьогодні YouTube Kids стає доступним і в Україні. Це новий додаток можна завантажити безкоштовно на ваш телефон, планшет або його можна використовувати на великому екрані за допомогою ChromeCast, Apple TV, ігрових приставок або Smart TV.», — про це йдеться в офіційному блозі  Google Україна.

Канали та плей-листи цього додатку згруповані в 4 категорії: «Шоу», «Музика», «Навчання» та «Цікавинки».

Великі зображення, кольоровий дизайн та гарно видні позначки полегшують дітям користування додатком.

В додатку є кілька функцій, які допоможуть батькам контролювати, що дивляться їхні діти. 
За допомогою вбудованого таймера батьки можуть легко контролювати час перегляду відео своїми дітлахами — наприклад, обмеживши сеанс до 30 хвилин. Додаток повідомить дитині, коли його сеанс закінчиться.
Додаток YouTube Kids є безкоштовним за рахунок підтримки реклами. Але всі рекламні оголошення в YouTube Kids чітко позначені як реклама, і вони попередньо перевіряються вручну, щоб переконатися, що вони відповідають правилам розміщення реклами.
 Це означає, що на YouTube Kids, наприклад, не дозволена реклама продуктів харчування або напоїв, відеоігор або рекламні ролики, призначені для дітей старше 12 років, або клікабельна реклама. 
Ви можете завантажити додаток YouTube Kids на Google Play і Apple Store.
 
Також Ви можете запросити тренера з дитячої безпеки до себе в школу та інший дитячий заклад. Ми проводимо інтерактивний тренінг для дітей на тему: «Безпека в інтернеті», та інші теми, які стосуються дитячої безпеки.
Подробиці дивіться за посиланням: http://lifeschool.com.ua/trening-bezpeki-u-vashomu-klasi/