Викрадену дівчину врятував популярний у TikTok жест.

help life school знак жест

Викрадену дівчину врятував популярний у TikTok жест.
Дівчину знайшли після того, як вона показала руками сигнал небезпеки.

У США зниклу безвісти 16-річну дівчину врятував популярний жест із TikTok.
Про це повідомляє BBC.

Батьки дівчини повідомили про зникнення доньки у Північній Кароліні, а через два дні її помітили в авто у Кентуккі.

З’ясувалося, що один з водіїв, який проїжджав повз, помітив в іншому автомобілі 16-річна дівчину, яка показувала руками жест, що означає «насильство вдома», «мені потрібна допомога».

Подзвонивши в екстрену службу водій залишився на лінії та простежив за машиною, в якій перебувала дівчина. Слідчі перехопили її на дорозі. Усередині виявили неповнолітню дівчину, яку два дні тому її батьки оголосили у розшук.

Вона їхала в машині з 61-річним Джеймсом Гербертом Бріком, який відвіз жертву через кілька штатів до своїх родичів в Огайо. Але коли ті зрозуміли, що дівчина неповнолітня й оголошена у розшук, чоловік виїхав із нею далі на південь.
Офіцери виявили на телефоні Бріка фото із «зображенням неповнолітньої у сексуальній манері». Чоловіка звинуватили в незаконному позбавленні волі людини, а також у зберіганні сексуальних матеріалів із неповнолітніми.

Що означає жест

За даними Канадського жіночого фонду, якщо ви потрапили в біду, то можете подати сигнал про допомогу, показавши однією рукою жест.
Для цього потрібно тримати руку долонею назовні, зігнути великий палець та зімкнути пальці в кулак.
Відомо, що кампанія “сигнал про допомогу” поширилася в соцмережах ще у 2020 році. Запровадили її під час локдауну, щоб запобігти зростанню домашнього насильства.