Вірити дитині.

дівчинка плаче

Вірити дитині. Краще повірити дитині і потім забрати заяву з поліції, ніж потім втратити дитину і її довіру.
«Київ. Малолітня дитина неодноразово скаржилася матері, що її співмешканець домагається. Але при медичному огляді, зі слів матері, не було ніяких підтверджень.

Але за порадою адвоката придбала спеціальні прилади для відеозапису, які встановила в квартирі. Вчора сама пішла за ліками в аптеку, а малолітня донька та вітчим залишилися одні в квартирі. Згодом їй зателефонувала донька та повідомила, що вітчим її зґвалтував. Жіночка повернулася відразу додому, але вже з поліцією. Слова дитини підтвердили відеозаписи, також за наявності незаперечних доказів зізнався в скоєному і її 41-річний співмешканець.»

(с) В.Аброськин

Прокуратура міста Києва №3 вже повідомлено про підозру 40-річному чоловіку, затриманому за підозрою у зґвалтуванні малолітньої падчерки.
Вказана подія сталась у понеділок, 1 квітня 2019 року у Деснянському районі столиці в квартирі, де проживає 12-річна дівчинка з матір’ю та вітчимом.
Того ж дня за результатом проведення слідчих дій та огляду місця події ґвалтівника затримали в порядку ст. 208 КПК України. 
Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.152 КК України. 
Місцевою прокуратурою підготовлено та скеровано до суду клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 
Слідчі дії тривають.