Вже скоро! Готується до виходу настільна гра «MY WAY».

настільна гра my way, настольная игра, lifeschool

На кінець травня запланований вихід нашої першої настільної гри для дітей, що називається «MY WAY» (Мій Шлях).

Це тренінгова настільна гра, яка заснована на реальних ситуаціях, які можуть трапитись з дитиною на вулиці під час дороги додому, або удома чи в транспорті. Це ті ситуації, про які ми говоримо на тренінгах дитячої безпеки  Life School.

🔸В процесі гри діти навчаться вибирати найбільш безпечні варіанти дій під час небезпечних ситуацій. Після кількох ігор діти добре запам’ятають, що робити, коли до тебе звертається незнайомець, або як діяти, якщо ти загубився в магазині. Загалом у грі пропонується більше 50-ти❗ різноманітних ситуацій, які можуть трапитись з дитиною в реальному житті (усі ці ситуації вже траплялись з іншими дітьми раніше).

‍‍ 🔸Звичайно, діти можуть грати у гру «MY WAY»  самостійно, але якщо в гру включиться хтось із дорослих в якості ведучого – це надасть грі ще більшої ефективності. Дорослий зможе спостерігати за реакцією дітей і роз’яснювати їм варіанти дій. Псхологи стверджують, що у грі дітям легше доносити корисну інформацію. То ж наша настільна гра стане корисним і веселим проведенням часу для всієї родини.

‍ 🔸Гра виконана в яскравому стилі, має динамічний покроковий геймплей. Діти з задоволенням будуть грати в «MY WAY»  і отримувати корисні знання, які, можливо, в реальному житті врятують від великих неприємностей.

‍ ❗🔥Тож очікуйте «MY WAY»  в продажу. Попереднє замовлення можна зробити на нашій сторінці в Фейсбук, залишивши нам повідомлення. Також можете залишити коментар під цією статтею внизу.

Ми віримо, що ця гра стане корисним і цікавим подарунком  для Вашої дитини.

настільна гра my way lifeschool